КомпанияАдреса наших магазиновСправочник средств защиты растений для дачных и индивидуальных хозяйств
Предвидеть - значит управлять. Б. Паскаль

Продукция

Разум - сложный инстинкт, не успевший еще сформироваться - Аркадий и Борис Стругацкие

Конечно, обдумывай "что", но еще больше обдумывай "как"! И. Гете

Ратибор - Инсектициды для уничтожения насекомых - вредителей растений

РАТИБОР

Технологія застосування та норми витрати

Культура Шкідливі об'єкти Норма витрати препарату, л/га Орієнтовна норма витрати робочого розчину, л/га Макс. кратність обробок Строк очікування, діб
Буряки цукрові Комплекс шкідників з колюче-сисним ротовим апаратом 0,2-0,3 300 1 -
Довгоносики 0,1* 300 1 -
Картопля Колорадський жук 0,15-0,2 300 1 20

Примітки: РАТИБОР

* Обприскування в період вегетації баковою сумішшю РАТИБОРу™ разом з препаратом БЛИСКАВКА™ (0,1 л/га) або з фосфорорганічними інсектицидами (взятими у половинній нормі витрати).

Строки виходу людей на оброблені поля: для проведення ручних робіт на посівах - 3 дні, для проведення механізованих робіт - 1 день. Препарат можна застосовувати в сумішах з іншими засобами захисту рослин (фунгіцидами, гербіцидами, інсекто-акарицидами, регуляторами росту рослин), окрім сильнолужних. У випадку сумнівів краще зробити попередній тест на сумісність.

Запоруки успіху для досягнення найвищої ефективності

Цукрові буряки
РАТИБОР™ добре працює проти широкого спектру шкідників цієї культури. Проте необхідно завжди пам'ятати про специфіку препарату. Для надійного захисту від довгоносиків слід додати 0,1-0,15 л РАТИБОРу™ до бакової суміші з інсектицидом БЛИСКАВКА™ (0,1 л/га) або з фосфорорганічними інсектицидами (взятими у половинній нормі витрати), ефективність та тривалість захисної дії такої суміші суттєво зростають за рахунок того, що обидва компоненти бакової суміші підсилюють один одного.

Обприскування проводять штанговим або ранцевим обприскувачем із нормою витрати згідно таблиці. Необхідно забезпечити достатнє й рівномірне обприскування наземної частини культури, що обробляється. Для приготування робочого розчину необхідну кількість препарату додати у бачок обприскувача, напівзаповнений чистою водою. Потім долити решту води та перемішати. Робочий розчин використовують протягом кількох годин після приготування.

Обробіток слід проводити у суху безвітряну погоду, мінімум за 2 години до дощу. Не проводьте обробіток при температурі повітря над ґрунтом вище, ніж у верхніх шарах повітря. В таких випадках утворюються висхідні потоки повітря, і робочий розчин разом з препаратом швидко випаровується. Внаслідок цього ефективність будь-якого препарату зменшується.

Картопля
Обробіток рослин слід проводити при масовій появі колорадського жука на листі та стеблах картоплі у суху безвітряну погоду, бажано за 2 години до дощу. Технологія внесення така ж, як і для цукрових буряків. Достатньо одного обприскування протягом усього літа. Період захисної дії -14-21 день. Цього цілком достатньо для забезпечення захисту культури. Але в окремих випадках може виникнути потреба наступного обробітку.

Зберігання

Препарат необхідно зберігати у добре закупореній тарі з етикеткою на спеціальних складах для отрутохімікатів, оснащених вентиляцією, подалі від опалювальних приладів. Заборонено зберігання препарату в пошкодженій тарі. Гарантійний строк зберігання - 2 роки з дати виготовлення.

Токсичність препарату

Клас токсичності при проникненні через шлунок та шкіру, а також за подразнюючими та алергенними властивостями - IV (малотоксичний), при проникненні через дихальні шляхи - III (помірно токсичний). ЛД50 пероральна для щурів: більше 2000 мг/кг; ЛД50 дермальна для щурів: більше 2000 мг/кг; ЛК50 інгаляційна: більше 5015 мг/кг (щури). Токсичний для бджіл.

Хорус
Топаз
Ридомил Голд
Актара
Квадрис
Конфидор Макси

Садовод, Ассортимент, Магазины, Справочник

E-mail:

Copyright © 2001-2007