КомпанияАдреса наших магазиновСправочник средств защиты растений для дачных и индивидуальных хозяйств
Если хотите иметь успех, Вы должны выглядеть так, как будто Вы его имеете. Т. Мор

Продукция

Люди в древности не любили много говорить. Они считали позором для себя не поспеть за собственными словами - Конфуций (Кун-цзы)

Успех любого бизнеса держится на шести составляющих (китах): первая - это судьба, остальные пять - это профессионализм. Ли Якокка

Обериг

ОБЕРІГ

Технологія застосування та норми витрати

Культура Бур'яни Норма витрати препарату, л/га Орієнтовна норма витрати робочого розчину, л/га Макс. кратність обробок
Цукрові буряки Однорічні злакові (мишій сизий, мшій зелений, просо куряче та ін.) 0,6-0,9 300-500* 1**
Багаторічні злакові (пирій повзучий та ін.) 1-1,5 300-500* 1**

Примітки: ОБЕРІГ

* На посівах з високою щільністю бур'янів слід застосовувати максимальний об'єм робочого розчину.

** При виникненні нових сходів однорічних злакових бур'янів може виникнути необхідність повторного обробітку.

Строк виходу для проведення ручних робіт на посівах - 7 днів, для проведення механізованих робіт - З дні. Препарат можна застосовувати в сумішах з іншими засобами захисту рослин (гербіцидами, фунгіцидами, інсекто-акарицидами, регуляторами росту рослин), окрім сильнолужних. У випадку сумнівів краще зробити попередній тест на сумісність.

Запоруки успіху для досягнення найвищої ефективності

Препарат є готовим до використання і немає необхідності додавати поверхнево-активну речовину ( ПАР ) у робочу рідину.

Найбільш есрективний період для використання ОБЕРІГу™ - 2-3 листки і до фази кущення у однорічних бур'янів та 4-6 листків у багаторічних бур'янів (або при їх висоті 10-15 см), при теплій погоді і достатній вологості ґрунту. При таких умовах використовуються мінімальні рекомендовані норми витрати препарату.

Якщо перед застосуванням була суха спекотна погода, норму витрати ОБЕРІГу™, як і будь-якого гербіциду (в тому числі і протидводольного), слід взяти вище середньої, оскільки бур'яни перебувають у стресовому стані, їх покривні тканини потовщені, а проникнення препарату у рослини ускладнене. Якщо ж перед застосуванням була волога тепла погода, норму витрати можна не підвищувати.

Для приготування робочого розчину необхідну кількість препарату додати у бак обприскувача, напівзаповнений чистою водою. Перемішувати робочий розчин до повного заповнення бака. Робочий розчин використовують протягом кількох годин після приготування. Обприскування проводять тракторним або самохідним обприскувачем. З метою одержання максимальної ефективності, необхідно забезпечити достатнє й рівномірне обприскування наземної частини бур'янів, що обробляється.

Зберігання

Препарат необхідно зберігати у добре закупореній тарі з етикеткою на спеціальних складах для отрутохімікатів, оснащених вентиляцією, подалі від опалювальних приладів. Заборонено зберігання препарату в пошкодженій тарі. Гарантійний строк зберігання - 2 роки з дати виготовлення.

Токсичність препарату

Клас токсичності при проникненні через шлунок та шкіру, а також за подразнюючими та алергенними властивостями: IV (малотоксичний); при проникненні через дихальні шляхи: II (помірно токсичний); ЛД50 пероральна для щурів: більше 4640 мг/кг; ЛД50 дермальна для щурів: більше 2150 мг/кг. Подразнення шкіри та очей: у дослідах на кроликах не виявлено. ЛК50 інгаляційна: більше 5010 мг/кг (щури).

Хорус
Топаз
Ридомил Голд
Актара
Квадрис
Конфидор Макси

Садовод, Ассортимент, Магазины, Справочник

E-mail:

Copyright © 2001-2007