КомпанияАдреса наших магазиновСправочник средств защиты растений для дачных и индивидуальных хозяйств
Бизнес - это искусство извлекать деньги из кармана другого человека, не прибегая к насилию. - М. Амстердам

Продукция

Успевает всюду тот, кто никуда не торопится - Михаил Булгаков

Ум хорошо устроенный лучше, чем хорошо наполненный М. Монтень

ЧИСТОПОЛ

Технологія застосування та норми витрати

Об'єкт, що обробляється Бур'яни Норма витрати препарату, л/га Орієнтовна норма витрати робочого розчину, л/га Макс. кратність обробок
Поля, призначені для посіву озимих, овочевих, баштанних культур, цукрових буряків, кукурудзи, багаторічних трав, пари, несільськогосподарські угіддя та ін. Багаторічні злакові (пирій повзучий та ін.) 3-4 200-300* 1
Багаторічні дводольні 4-6 200-300* 1
Однорічні дводольні та однодольні 23 200-300* 1

Примітки: Чистопол

*Якщо є можливість забезпечити рівномірний розпил робочого розчину з дуже дрібними краплинами (наприклад, при використанні імпортних обприскувачів у доброму стані), норму витрати робочого розчину можна знизити до 150-200 л/га.

Строк виходу для проведення ручних робіт на посівах - 7 днів, для проведення механізованих робіт - 3 дні. Препарат можна застосовувати в сумішах з іншими засобами захисту рослин (фунгіцидами, гербіцидами, інсекто-акарицидами, регуляторами росту рослин), окрім сильнолужних. У випадку сумнівів краще зробити попередній тест на сумісність.

Запоруки успіху для досягнення найвищої ефективності

Внесення препарату здійснювати лише по вегетуючих бур'янах. Бажано, щоб температура повітря була не нижче +12 і не вище +30°С. Після жнив солому не спалювати, а прибрати її з поля. Бажано дискування не проводити, а дати бур'янам відрости до висоти 10-15 см. Це дозволить зберегти час, оскільки після дискування бур'яни довго відростають. Якщо перед обприскуванням була спекотна суха погода, норму витрати ЧИСТОПОЛу™ слід узяти дещо вищу від середньої.

Використовуйте чисту та м'яку воду для приготування робочого розчину. Необхідну кількість препарату додати у бак обприскувача, напівзаповнений водою. Перемішувати робочий розчин до повного заповнення бака.

При високій чисельності бур'янів можна підсилити дію ЧИСТОПОЛу™. Для цього слід додати до робочого розчину сульфат амонію або нітрат амонію у кількості 2 кг на кожні 100 л робочого розчину. Перед тим, як додавати добриво, треба обов'язково розчинити його окремо та відфільтрувати, в противному разі дрібні нерозчинні частки можуть забити форсунки обприскувачів. Це добриво також бажано додавати до робочого розчину при використанні води з високим вмістом карбонатів.

При високій чисельності осотів (Cirsium spp.) та берізки польової (Convolvulus arvensis L.) доцільно добавити у бак обприскувача будь-який гербіцид на основі 2,4-Д (дуже бажано у формі ефіру) у кількості з розрахунку повної гектарної норми витрати. Таку бакову суміш необхідно готувати безпосередньо перед обприскуванням. Робочий розчин вносити не пізніше ніж 30-60 хвилин після приготування. Норма витрати ЧИСТОПОЛу™ у такому випадку - 4 л/га.

В залежності від середньодобової температури бур'яни гинуть протягом 7-14 днів після обробки. Обов'язковою умовою для отримання максимальних результатів є відсутність дощу протягом 5 годин після обприскування.

Основний обробіток ґрунту бажано проводити якомога пізніше після внесення препарату, оскільки, незважаючи не те, що надземна частина бур'янів загинула, їх коренева система гине повільніше. Швидкість загибелі кореневої системи залежить від температури та вологості грунту.

При проведенні обробітку ЧИСТОПОЛом™ слід виключити потрапляння препарату або робочого розчину на культурні рослини!

Зберігання

Препарат необхідно зберігати у добре закупореній тарі з етикеткою на спеціальних складах для отрутохімікатів, оснащених вентиляцією, подалі від опалювальних приладів. Заборонено зберігання препарату в пошкодженій тарі. Гарантійний строк зберігання - 2 роки з дати виготовлення.

Токсичність препарату

Клас токсичності при проникненні через шлунок та шкіру, а також за подразнюючими та алергенними властивостями: IV (малотоксичний); при проникненні через дихальні шляхи: III (помірно токсичний); ЛД50 пероральна для щурів: більше 5000 мг/кг; ЛД50 дермальна для щурів: більше 4000 мг/кг. Подразнення шкіри та очей: у дослідах на кроликах не виявлено. ЛК50 інгаляційна: більше 5010 мг/кг (щури).

Хорус
Топаз
Ридомил Голд
Актара
Квадрис
Конфидор Макси

Садовод, Ассортимент, Магазины, Справочник

E-mail:

Copyright © 2001-2007